Hotel InterContinental Praha

Hotelu InterContinental Praha 11 Hotelu InterContinental Praha 12 Hotelu InterContinental Praha 13 Hotelu InterContinental Praha 14 Hotelu InterContinental Praha 15 Hotelu InterContinental Praha 16 Hotelu InterContinental Praha 17 Hotelu InterContinental Praha 18 Hotelu InterContinental Praha 19 Hotelu InterContinental Praha 20 Hotelu InterContinental Praha 21 Hotelu InterContinental Praha 22

.Hotel InterContinental Praha je ideální základnou k prozkoumání hlavního města a jeho nekonečných historických památek, hradů, muzeí, restaurací a obchodů. Nachází se na břehu řeky Vltavy, hotel je snadno dostupný chůzí od Starého Města, Karlova mostu, Židovského města a Pražského hradu. Kongresové centrum Praha je dostupné krátkou jízdou taxi nebo kyvadlovou dopravou.


Hotel InterContinental Praha Vám nabízí klasické pokoje (27m2) které jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, vysokorychlostním internetem, minibarem, velkým trezorem, žehličkou a žehlicím prknem, župany, možností uvařit si kávu a čaje, připojením pro iPod, 32 "LCD TV panel. Suites (60 do 153 m2) jsou vybaveny postelí king size, minibarem, velkým trezorem, žehličkou a žehlicím prknem, župany, pantoflemi, možností přípravy kávy a čaje, připojením pro iPod, 42 "LCD TV panel a vysokorychlostním internetem.


Hotel nabízí celkem 13 konferenčních místností s max. kapacitou 580 delegátů. Kromě hlavního sálu hotelu nabízí 7 menších místností, které se nacházejí na střešním podlaží. Stravování: Bar Duke & Café je místem pro setkání v uvolněné atmosféře. Denní nabídka příjemné kávy a dezertů je doplněna o široký výběr pokrmů a steaků. Posaďte se a zůstaňte na chvíli, přičemž se můžete kochat výhledem na bulvár Pařížské ulice. Užijte si bar a kavárnu. Není nic lepšího, než si užívat běžné jídlo, občerstvení, české pivo, ledový salát, zmrzlinu nebo koktejl uprostřed ruchu města. Na zahrádce Baru 43 si užijete dění na náměstí před hotelem InterContinental Praha.


Lázeňské programy zahrnují sportovní halu otevřenou 24 hodin pro hotelové hosty, relaxační thajské, švédské či orientální masáže, jsou k dispozici v nově vybavené masážní místnosti, pro tělo a ošetření obličeje a kosmetiky. Užijte si chvíle klidu a míru v relaxační zóně. Health Club & Spa InterContinental - 1000 m2 s kardio centrem, 2 saunami, posilovnou, 2 solárii, whirlpool a bazénem s prosklenou střechou. Renovovaný v roce 2009.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-intercontinental@toprague.cz
Adresa: Pařížská 43/30 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu InterContinental Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu InterContinental Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist