Hotel InterContinental Praha

Hotelu InterContinental Praha 11 Hotelu InterContinental Praha 12 Hotelu InterContinental Praha 13 Hotelu InterContinental Praha 14 Hotelu InterContinental Praha 15 Hotelu InterContinental Praha 16 Hotelu InterContinental Praha 17 Hotelu InterContinental Praha 18 Hotelu InterContinental Praha 19 Hotelu InterContinental Praha 20 Hotelu InterContinental Praha 21 Hotelu InterContinental Praha 22

.Hotel InterContinental Praha je ideální základnou k prozkoumání hlavního města a jeho nekonečných historických památek, hradů, muzeí, restaurací a obchodů. Nachází se na břehu řeky Vltavy, hotel je snadno dostupný chůzí od Starého Města, Karlova mostu, Židovského města a Pražského hradu. Kongresové centrum Praha je dostupné krátkou jízdou taxi nebo kyvadlovou dopravou.


Hotel InterContinental Praha Vám nabízí klasické pokoje (27m2) které jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, vysokorychlostním internetem, minibarem, velkým trezorem, žehličkou a žehlicím prknem, župany, možností uvařit si kávu a čaje, připojením pro iPod, 32 "LCD TV panel. Suites (60 do 153 m2) jsou vybaveny postelí king size, minibarem, velkým trezorem, žehličkou a žehlicím prknem, župany, pantoflemi, možností přípravy kávy a čaje, připojením pro iPod, 42 "LCD TV panel a vysokorychlostním internetem.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-intercontinental@toprague.cz
Adresa: Pařížská 43/30 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu InterContinental Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu InterContinental Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel InterContinental ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist